WIJ WERKEN AAN ONZE NIEUWE WEBSITE

Binnenkort lanceren wij onze nieuwe website waar wij op dit moment hard aan werken.

Wij zijn gewoon bereikbaar via onze overige kanalen.

Heeft u vragen of wilt u een bestelling plaatsen?

Wij staan voor u klaar via onderstaande contactgegevens

Klantenservice 

 

 

 

053-4789009
 

klantenservice@coloursencoatings.nl
 

Administratie 053-4763600

 

U kunt uw bestelling ook plaatsen via onze handige bestelapp

appstore.png
playstore.png
KLEURADVIES KNOP.png

Vestigingen

Vestiging Oldenzaal
Eekboerstraat 28d
7575 AX Oldenzaal
Telefoon: 0541 75 34 09

oldenzaal@coloursencoatings.nl

Prof Punt Groenlo
Borculoseweg 3
7141VK Groenlo
Telefoon: (0544) 46313

profpunt@coloursencoatings.nl

Vestiging Hardenberg
Handelsstraat 62
7772TR Hardenberg
Telefoon: 0523 - 234019

hardenberg@coloursencoatings.nl

Vestiging Hengelo
Wegtersweg 14-4
7556BR Hengelo (OV)
Telefoon: 074 - 2507037

hengelo@coloursencoatings.nl

Prof Punt Rijssen
Esstraat 55
7462 EA Rijssen
Telefoon: (0548) 51 28 88

info@janaolbert.nl

Vestiging Almelo
Van Weerden Poelmanweg 4
7602 PC Almelo
Telefoon: 0546 - 872255

almelo@coloursencoatings.nl

Vestiging Aalten
Tweede Broekdijk 5
7122LB Aalten
Telefoon: 0543 - 472691

aalten@coloursencoatings.nl

Vestiging Enschede
Rigtersbleek-Aalten 20
7521RB Enschede
Telefoon: 053 - 4359847

enschede@coloursencoatings.nl